رده محصول
Call us on
+86 (532) 86851699
If you have any questions, please contact us
GO >>

دستگاه انفجار برج باد

محصول معرفی: باد برج انفجار ماشین، که مربوط به دستگاه انفجاری. این طراحی انفجار معمولی حل دستگاه معقول است، نیاز به استفاده از کمپرسور هوا، اپوس گلوله

Features

معرفی محصول:

برج باد انفجار ماشین، که مربوط به دستگاه انفجاری. این طراحی دستگاه انفجار کوره متعارف حل معقول و منطقی است، نیاز به استفاده از کمپرسور هوا، گلوله باز, از بین بردن اثر پور گرد و غبار، آلودگی های زیست محیطی جدی، استقرار پرسنل مبتلا pneumoconiosis شن و ماسه و گرد و غبار می شود هم، بهره وری تولید کم، و مصرف انرژی بالا انواع سیلندر و قطر لوله تغییرات دیوار باریک ، صافی و سهموی زبری سطح پایین است. اختراع شامل مکانیزم تغذیه، مکانیزم بازوی نوسان، دستگاه های شن و ماسه و گرد و غبار جدایی، اتاق کنترل و ایستگاه پمپاژ، ایستگاه پمپاژ و مکانیزم بازوی نوسان هیدرولیک سیلندر و سیلندر هیدرولیک با جمع آوری گرد و غبار اتاق کنترل متصل بود.، ایستگاه های پمپاژ، نوسانی بازوی انفجار موتور و اشتراک اتصال موتور. طراحی ساختاری منطقی است در بسته توسط شن و ماسه و گرد و غبار، اثر حذف گرد و غبار است خوب است، محیط زیست حفاظت، گرد و غبار جدایی پس از پرتاب شن و ماسه می توان بهره وری تولید بازیافت، بالا صرفه جویی در انرژی، بهره برداری کم هزینه؛ شود جدول سهموی زبری و صافی سطح فنی مورد نیاز را برآورده می.

تجهیزات برای حذف گرد و غبار باد برج انفجار ماشین تولید کنندگان، تولید شرکت من حفاظت از محیط زیست و صرفه جویی در انرژی تجهیزات شمشیرهای تجهیزات پاشش رنگ و تجهیزات، انفجاری، مجموع چهار سری بیش از 20 نوع از محصولات و برای بخش های مختلف از خوردگی فلز سطح نیاز به پوشش متفاوت سری محصولات توسعه!

کاربرد: باد قدرت مخازن تحت فشار مخزن نفت، شیمیایی و کشتی سازی پلت فرم های دریایی خوردگی خط لوله ساخت پل ماشين، سازه های فلزی جرثقیل و سایر صنایع.

مزایای محصول:

1. (اتوماتیک تمام اتوماتیک بازیافت شات)

2 آلودگی صفر است. (بازیابی خودکار و درمان تصفیه را گرد و غبار)

مصرف انرژی کم 3. (تنها 0.05 یوان در هر متر مربع، صرفه جویی سالانه صدها هزار دلار)

4 همراه قابل حمل. (به سایت ساخت و ساز در هر زمان می توان منتقل شد)

5 سرمایه گذاری کوچک است (صندوق های سرمایه گذاری هستند سنتی 1/10 یا بیشتر)

6 راندمان بالا (540 مربع متر در ساعت پرتاب می تواند، سطح Sa2.5)


Hot Tags: باد برج انفجار ماشین چین، تولید کنندگان، تولید کنندگان, کارخانه, جدیدترین محصولات با کیفیت بالا,
محصولات مرتبط
E-mail to us
رده محصول
To learn more, please click into each category ...
چینگدائو KNNJOO ماشین شرکت